חנות ספרים תרומה / הרשמה france

פרק ד'- תחזוקה שוטפת

פרק רביעי בחוברת היציאה השבועית.
הרב יחזקאל בוצ'קו - ראש הישיבה, 11/09/2019 13:38:54
בתחומי חיים שונים ברור לכול שחוסר תחזוקה עלול להוביל לסבל רב. אינו דומה מי שמבקר אצל רופא השיניים באופן סדיר למי שמזניח את שיניו, ומי שמקפיד לטפל ברכבו בקביעות, לבדוק מים ושמן ולהעניק לו "טיפול 10,000" בזמן, כנראה שלא ייתקע באמצע הכביש בדיוק בדרך לחתונה... נוסף על כך כל בעל רכב מחויב על פי החוק לערוך 'טסט' לאוטו מדי שנה בשנה. פעם בשנה צריך להשקיע זמן וסבלנות כדי להכין את הרכב למבחן הרישוי – אך הזמן המושקע הזה חוסך בזבוז של המון זמן ועוגמת נפש שעלולים לצוץ בלא התחזוקה השנתית. 
ואם ברכב חשובה התחזוקה, על אחת כמה וכמה בזוגיות. הפגישה השבועית כמוה כטיפול תחזוקה שוטף. אם לא מתחזקים את הזוגיות באופן שוטף עלולים להגיע למריבות שהיו נפתרות מראש בתחזוקה שוטפת, או שלא היו צצות כלל. בבית שמושתת על אהבה וכבוד ועל תקשורת נכונה המתחדשת ונבנית בכל שבוע מחדש, הזמן אינו מתבזבז על "כיבוי שריפות" ועל עיסוק בקטנות, בני הזוג רגועים ושמחים וממילא מצליחים לסיים משימות שמוטלות עליהם ביֶתר יעילות. 
ההספק בחיים אינו מתבטא רק בכמות הדברים שאנו מספיקים בזמן נתון, אלא בעיקר באיכות. רוגע פנימי שווה המון זמן, ועל כן איכות חיים טובה חוסכת זמן רב, וככל שהאיכות עולה הולך הזמן ומשתבח. אדם לחוץ או ממורמר מנצל פחות את זמנו, כל שכן במצבי קיצון של עצבות ודיכאון שגורמים לאדם לחדול מעשייה. לסיכום, השקעת הזמן ביציאה שבועית תחסוך לכם זמן יקר!* על מנת להוריד את השיעורים ניתן - 1. להורידם באמצעות תוכנות או אתרים המיועדים לכך [למשל דרך לחיצה כאן]. 2. לפנות אלינו דרך הצור קשר שבאתר.

בניית אתרים | יצירת קשר